Opštinsko takmičenje iz stonog-tenisa

Na opštinskom prvenstvu iz stonog-tenisa u kategoriji srednjih škola,naši učenici su ostvarili zapažene rezultate. U ekipnoj konkurenciji (učenici) Ruđerovci su zauzeli treće mesto.

Pehar i bronzane medalje podigli su Milutin Drajer (kapiten) i Garić Matija. U pojedinačnoj konkurenciji, Mina Jarić i Milutin Drajer nisu uspeli da se plasiraju u osminu finala i pored dobre partije koju su pružili. U polufinalnim mečevima u pojedinačnoj konkurenciji učenici koji nisu uspeli da se plasiraju u finale i bore za medalju su Anđelija Božović i Andrej Simikić, dok je Mateja Garić bio jako raspoložen za igru i u finalnom meču slavio pobedu.

Opštinski ovogodišnji prvak u konkurenciji srednjih škola je naš učenik Mateja Garić!!!