Jelena Dugandžija

Profesor razredne nastave

jelena.dugandzija@boskovic.edu.rs

Obrazovanje: Fakultet pedagoških nauka (2010.)

Stručna usavršavanja:

• Master učitelj, Univerzitet u Kragujevcu (2012.)
  • Izborni predmetni modul, Engleski jezik, The TKT teaching knowledge test course, Cambridge University,2005.
  • Ka boljem razumevanju, ELTA (2010.)
  • Teaching English to Young Learners: CLIL in Teaching Young Learners, Zavod za unapređivanja obrazovanja i vaspitanja (2010.)
  • Povećanje dostupnosti i kvaliteta obrazovanja kroz primenu individualizovanog pristupa detetu/učeniku- IOP, Zavod za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja (2012.)
  • Ni crno ni belo- kreiranje inkluzivnih obrazovnih strategija i senzitivizacija za potrebe dece iz manjinskih i marginalizovanig grupa, Zavod za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja, (2012.)
  • Montesori kurs za osposobljavanje montesori vaspitača (2013.), Montesori društvo Srbije
  • Više od igre- dramski metod i dramske tehnike u radu sa decom (2016.)
  • Learning management system course- CLIL, ALFA PCM (2017.)

Radno iskustvo:

• Osnovna škola „Sveti Sava“ (2011-2012.), profesor razredne nastave
  • Agencija za obrazovanje „Studio Eureka“ (2012-2015.), pomoćni vaspitač i pomoćnik direktora
  • Osnovna škola „Bejza“ (2015-2018.), profesor razredne nastave
  • Držanje privatnih časova (pomoć u učenju, priprema za školu)