Хипо “Енглески без граница”

У петак 1. марта 2019. године, ученици од 6. до 9. разреда су и ове године учествовали у прелиминарном кругу Хипо такмичења које се одржало у нашој школи. Хипо “Енглески без граница” је међународно такмичење које промовише енглески језик, подстиче ученике широм света да се такмиче у знању енглеског језика и побољшава сарадњу међу наставницима. Такмичење развија заједнички осећај идентитета и интеграције. Главни циљ је стварање и неговање пријатељских односа, међународног разумевања и духа спортске конкуренције међу младима заинтересованим за енглески језик из целог света.

Велико хвала свим ученицима који су учествовали у прелиминарном кругу. Осам ученика се квалификовало за полуфинале: Нађа Весић, Реља Карановић, Анђела Вучковић, Андреј Иванић, Будимир Радојевић, Ива Кнежевић, Миа Трифуновић и Андреј Нестеренко. Браво, идемо даље!