Počela je škola!

1. septembar u našoj školi protekao je u odličnoj atmosferi i dobrom raspoloženju zbog ponovnog susreta đaka sa školskim drugarima, nastavnicima i učiteljima.
    Nađa Vesić podelila je svoja iskustva sa velikih evropskih i svetskih takmičenja. Ona je prošle godine bila veoma uspešna u oblastima geografije i fizike. Osvojila je zlatnu medalju na Evropskoj geografskoj olimpijadi i učestvovala na Svetskoj kao najmlađa takmičarka.
    Njen rad iz oblasti fizike osvojio je 2. mesto na Svetskoj smotri istraživačkih radova mladih naučnika „World inovative science fair“, koje je organizovala Indonesia Scientific Society.
    Nadji i njenim profesorima, Božidaru Radusinu, profesoru fizike kao i profesoru geografije Milenku Miljiću uručeni su pokloni kao mali znak zahvalnosti zato što su našu školu predstavili u najboljem svetlu.
    Svim učenicima i kolektivu Obrazovnog sistema ,,Ruđer Bošković“ želimo srećnu i uspešnu školsku 2021/22. godinu!