Održan javni čas učenika Grade 8 o Vršcu – destinaciji predstojeće ekskurzije

Učenici Grade 8 organizovali su javni čas posvećen kulturno-istorijskoj tradiciji Vršca, destinaciji na koju uskoro putuju na ekskurziju. Tokom časa, učenici su kroz rad slikara Paje Jovanovića, slikara naive iz Kovačice, život i delo Mihajla Pupina, te književnu zaostavštinu Jovana Sterije Popovića, predstavili značajna dostignuća i ličnosti koje su obeležile ovaj kraj.

Svi sa nestrpljenjem iščekujemo da se na licu mesta još bolje upoznamo sa kulturno-istorijskim znamenitostima i prirodnim lepotama Vršca i njegove okoline. Carska bara, Deliblatska peščara, Vršački breg, pilotska akademija i Vršačka tvrđava samo su neka od mesta koja ćemo posetiti i istražiti tokom ovog uzbudljivog putovanja.