На Копаонику

У периоду од 19. до 24. маја ученици Grade 3 и 4 су били на рекреативној настави на Копаонику у хотелу ,,Путник“. То је била прилика да се уз дружење и забаву ученици боље упознају, али и да науче доста тога о Копаонику. Кроз бројне шетње уочавали су карактеристике планинског рељефа и проучавали су биљни и животињски свет који ту живи. Посебно одушевљење је изазвао неочекивани сусрет са јеленом. Током одласка у Јошаничку Бању, упознали смо се са особинама бањског туризма, али и са ликом храбре Милунке Савић, жене која се борила за слободу своје земље, а која потиче из овог места. Свакодневна спортска такмичења и богат вечерњи програм су допринели да ова рекреативна настава свима остане у незаборавном сећању.