MJAU-VAU EKSPERT

U četvrtak 16. decembra posetili su nas volonteri iz udruženja Animal Rescue Serbia i tom prilikom održali su predavanja učenicima Grade 3, 4 i 5 o tome kako se pravilno ophoditi prema životinjama i životnoj sredini.

Ovaj program, pod nazivom MJAU-VAU EKSPERT je program koji kroz teoriju i praktične vežbe uči đake kako da pravilno prilaze životinjama, kako da se ponašaju u susretu sa nepoznatim životinjama, čoporom pasa  i mnoge druge korisne stvari.
Specijalni gosti na predavanju bili su Vau ekspert, pas Badi i maca Ada, mjau ekspert.
Naša škola priključila se akciji ovog udruženja ,,Dolazi zima, sakupimo zajedno 100 tona hrane“ i na taj način pomogla da se nahrane napuštene i ugrožene životinje.