Kopaonik

U periodu od 24/19. 5. 2023. učenici grade 4 i grade 5 su boravili na Kopaoniku u hotelu Putnik u okviru realizacije ovogodišnje Nastave u prirodi. Uprkos nepovoljnim vremenskim prilikama boravak na planini je bio bogat sadržajima kako unutar hotela tako i van njega. Učenici su posetili Jošaničku Banju, bili su u Memorijalnom muzeju Milunke Savić, šetali su kopaoničkim šumama, igrali se na sportskim terenima.
Dva termina su im bila dostupna za uživanje u hotelskom bazenu, a svako veče su organizovane tematske žurke i zabavni program u skladu sa uzrastom. Bilo je prilike i za igranje društvenih igara kao i za vežbanje nastavnih sadržaja iz srpskog jezika i matematike.
Planirano vreme je brzo prošlo u lepoj atmosferi i dobrom raspoloženju i deca su se vratila s novim iskustvom i prijatnim uspomenama.