,,Ko smo mi”

Učenici grade 4, u temi ,,Ko smo mi”, istražuju koliko naši izbori utiču na naše zdravlje i ličnu dobrobit. U goste smo pozvali mamu naše učenice, Milicu Stevanović. Naša gošća  je razgovarala sa đacima o emocijama i važnosti pozitivnih misli. Zanimljivim pričama i primerima, podstakla ih je da razmišljaju o sebi, ali i drugima. Napisali su motivacione poruke koje će svakodnevno izvlačiti i koje će im biti moto dana, ali i poruke koje treba da pomognu tužnom ili ljutitom drugaru.

Započeli su i projekat sa biljkama koji će trajati 30 dana. Jedna biljka će slušati samo lepe reči i poruke, dok druga će biti izložena vikanju i negativnim porukama. Pratiće kako biljke napreduju, a ishod ih možda i iznenadi.