Čuvena krilatica u svetu sporta „Hladne glave, a vrućeg srca“, potvrdila je i ovaj put da je želja i dobra atmosfera uvek dobitna kombinacija i da je recept za dobar rezultat. Naši košarkaši u konkurenciji VII i VIII razred na opštinsko prvenstvo uputili su se sa ne toliko ambicija i u okrnjenom sastavu, ali dobar odnos među njima nosio ih je do finalne serije. Malo sreće u polufinalnoj utakmici je izostalo i naši izabranici nisu izašli kao pobednici iz tog duela, jer su sa pola koša izgubili meč u borbi za finale. Međutim, svima nam je bilo bitno da izvučemo pouku i da se brzo oporavimo od poraza, jer nam se bronzana medalja smešila. Košarkaški tim je i ovog puta pokazao karakter što je najbitnije u celoj priči i zasluženo se okitio bronzom i poneo još jedan pehar u školu kojom smo sa zadovoljstvom osvežili školsku vitrinu sa peharima.