Bravo za naše sjajne angliste !

Rebuličko takmičenje iz engleskog jezika za učenike osnovnih škola održano je u nedelju, 7. aprila 2024. godine na Filološkom fakultetu u Beogradu.
Sa ponosom želimo da vas obavestimo da su naše učenice, Stanislava Podrobnjak 9A i Sofija Trifunović 9A, postigle izuzetne rezultate!!!
Stanislava je osvojila prvo mesto u specijalnoj kategoriji, dok je Sofija zauzela drugo mesto u specijalnoj kategoriji, što je izuzetno dostignuće i velika čast za našu školu.
Pored Stanislave i Sofije našu šokolu dostojno su predstavljali na ovom najvišem nivou takmičenja u poznavanju engleskog jezika i učenice Magdalena Stevanović 9A, Helena Milovanović 8A, Lena Štrajh 8A i učenici Marko Banović 8A i Andrija Radulović 8A. Njihov trud, predanost i znanje su nas sve učinili ponosnim.

Ovo dostignuće ne samo da pokazuje izvanrednu sposobnost naših učenika u oblasti engleskog jezika, već takođe ističe visok nivo obrazovanja koji se pruža u našoj školi.
Čestitamo Stanislavi i Sofiji na izuzetnom uspehu i zahvaljujemo im na predstavljanju Osnovne škole „Ruđer Bošković“ na tako sjajan način. Takođe, želimo da izrazimo zahvalnost njihovoj nastavnici engleskog jezika na uloženom trudu i podršci.

Svima želimo puno uspeha u budućim izazovima. Bravo!