Рекреативна настава- Палић

Рекреативна настава која је одржана на Палићу 12. – 18. мај 2019. за ученика GRADE 1, 2 (A,B) наше школе и протекла је у променљивим временским приликама, али и у непроменљиво добром расположењу.

Руђеровци своје време разиграно проводили на спортско рекреативним активностима на пажљиво уређеним цветним парковима крај Палићког језера.

Обишли су етно кућу ,,Јелен салаш“, упознали ергелу липицанера на ,,Келебији“, обишли и упознали се са знаменитостима града Суботице, као и са прелепим Зоо вртом на Палићу. Поред посвећеног и креативног учења имали су прилику да се опусте у играоници ,,Фабрика забаве“ и свакодневно умире и уживаују уз филмске пројекције у клубу хотела ,,Президент“ током послеподневних часова. У вечерњим часовима имали су плесне вечери, маскембал, ,,Шиз-фриз“, караоке нако чега су могли само да утону у миран сан.