Пријатељска утакмица – мали фудбал

Драги наши другари из основне школе, у конкуренцији петих  и шестих разреда, били су у посети ОШ „Милош Црњански”.  Комшијска школа као домаћин, лепо нас је угостила тако да смо могли комотно да се осећамо и у једној спортској атмосфери пуној навијања да забележимо и победу.

Наши изабраници су у првом делу фудбалског меча мало подлегли притиску тако да утакмицу нису баш најбоље отворили и у самом старту несмотрено примили два гола. Домаћин је видно расположенији могао да слави. Врло брзо су се редови нашег тима консолидовали и квалитет је дошао до изражаја што је до самог краја носило наш тим, успели смо да изједначимо , а после свега да резултат окренемо у нашу корист и мирно приведемо утакмицу крају.

Резултат утакмице  био је 6: 3 за ОШ „Руђер Бошковић”.