Општинско такмичење из српског језика и језичке културе

У недељу 25.2.2024.год. у ОШ ,,Љуба Ненадовић“ је одржано Општинско такмичење из српског језика и језичке културе. Нису наши лингвисти поклекли ни ове године. Ива Петровић 6А је освојила 2. место, Калина Ковачевић 6Б 3. место. Ана Љубичић 7Б је освојила 1. место, а Дејана Станојковић 8А З. место. Софија Трифуновић 9А заузела је 3. место. Све ученице су се пласирале на Окружно такмичење. Због пласмана на прошлогодишњем републичком такмичењу, на Окружно такмичење иду и Адриана Дедић 9А, Магдалена Стевановић 9А и Соња Пијановић 9Б.
Похваљујемо ученике Grade 7 Андреја Ковачевића, Јовану Толимир, Јована Божића и Наташу Радаковић, као и ученицу Grade 8 Доротеју Дефраченски за учешће на такмичењу.
Доста посла чека наше такмичарке у наредном периоду до Окружног такмичења, али знамо њихове способности, вољу и амбицију, и сигурни смо у успех и у даљем току такмичења.