Завршна свечаност Основне школе

У петак 18.6. у Мадленијануму испратили смо тринаесту генерацију матураната ОШ ,,Руђер Бошковић“. Ову необичну годину испратили смо на прави начин сигурни да ће ово вече остати дуго у сећању, не само наших малих матураната, већ свих присутних. Гостима се обратио  генерални менаџер наше школе Драган Штулић, а потом је директорка школе Гордана Петковић Срзентић на позорници Мадленијанума уручила дипломе нашим најуспешнијим ђацима такмичарима из многобројних области. Драмски комад за памћење уз много смеха и музике извела је драмска и музичка секција наше школе која је одушевила све присутне. За крај смо гледали филм о матурантима у којем су се са много емоција обратиле одељењске старешине, а потом је започео величанствен дефиле, проглашење Огњена Срзентића за ђака генерације и традиционални ватрени поздрав нашим матурантима.