Завршна свечаност ОШ „ Руђер Бошковић“

Овогодишња завршна свечаност у част испраћаја 14. генерације матураната наше школе одржана је у Мадленијануму 17.6.2022.године. Нашим драгим гостима и матурантима најпре се обратио генерални менаџер наше школе Драган Штулић, а потом и директорка Гордана Петковић Срзентић којој је припала та част да на позоришној сцени уручи Соколске дипломе најуспешнијим ученицима који су остварили запажене резултате на разним нивоима такмичења из различитих области. Потом смо уживали у драмском комаду који су извели чланови драмске, музичке секције и плеса. Ученици су одиграли необичног ,,Чаробњака из Оза“ који нам је на духовит начин и уз много позитивне енергије пренео важну поруку. Глумци, певачи и плесачи су подигли енергију у пуној сали ,,Мадленијанума“ и изазвали фантастичне овације публике. Дарија Врачевић започела је најемотивнији тренутак вечери у извођењу песме Алелуја након чега смо гледали филм о ученицима осмог разреда и ту пустили и по коју сузу. Врхунац вечери био је дефиле матураната и проглашење Нађе Весић за ученицу генерације. Нађа се обратила присутним гостима и својим другарима говором који је припремила и након смо уз ватрени поздрав испратили 14.генерацију матураната ОШ ,, Руђер Бошковић “.