Ski škola

Završnica zimskog raspusta bila je u znaku  organizacije aktiva sporta jedne od najlepših aktivnosti tokom školske godine, koju naši đaci tradicionalno koriste kako bi se dobro zabavili, družili, nešto novo naučili i svoje skijaške veštine unapredili.
Cilj ovog programa je da se naši učenici generacijski povezuju u sistemu rada koji je usmeren na skijanje i koji kroz standarde obuke vertikalizuje skijaške elemente kroz grupe i teži ka osposobljavnju svojih polaznika da se u dobroj atmosferi rada skijaški afirmišu.
Program pored skijanja ima i prateće sadržaje kao što su: sportsko rekreativno popodne u sali(štafetna takmičenja), zabavni salon, bioskopske projekcije, društvene igre, stoni tenis, grudvanje, sankanje, kliskanje, disko veče i mini fudbal na snegu.
Ova godina bila je nekako drugačija zbog uticaja spoljašnjeg faktora i loših vremenskih uslova, ali to nas nije omelo u tome da ova ski škola ostane svima u lepom sećanju.
Ruđer tim