Prezentacija EU Business School

U četvrtak, 07.10. u 10:30h,  u poseti našoj školi je bio predstavnik fakulteta EU Business School. Sa kampusima u Barseloni, Minhenu i Ženevi ovaj fakultet je jedan od prvih izbora učenika iz Srbije. Učenici su imali priliku da čuju kako mogu upisati ovaj fakultet, koje su opcije delimičnih stipendija kao i kako izgleda studentski život na ovim kampusima. Uz predstavnika fakulteta prezentaciji je prisustvovala I diplomirana studentkinja fakulteta, Milica Dojčinović, koja je prenela svoje iskustvo o tome kako izgleda život na kampusu u Barseloni. Takođe nam se, putem Zoom-a, direktno sa fakulteta, pridružila studentkinja Rahela Gajić, koja nam je pokazala kako izgleda nastava i kampus fakulteta.