Mlade nade tenisa

Braća Milan i Mihajlo Radojičić, učenici naše škole, veoma su uspešni teniseri.
Posle dva meseca letnjih priprema na Zlatiboru Milan je u septembru igrao tri turnira. Prvi turnir je bio na masteru do 16 godina u Beogradu. Na ovom turniru je prošao dva kola. Sledeći turnir je bio na teniskoj akademiji Elite u Novom Sadu.Tu je igrao finale i osvojio 2. mesto. Treći turnir je bio na Clasics teniskim terenima u Beogradu.Tu je takođe igrao finale i osvojio 2. mesto.
Mihajlo Radojičić je posle letnjih priprema na Zlatiboru igrao dva turnira: prvi turnir je igrao na teniskom klubu Topaco u Beogradu i osvojio treće mesto.Na tom turniru je ušao među osam najboljih u Srbiji. Drugi turnir je igrao na teniskim terenima SOL 022 i osvojio 3. mesto.
Milan i Mihajlo su imali tu čast da njihovu igru u petak 17.9.2021. na teniskim terenima „Novak ” pogledaju i da svoje mišljenje o njihovoj igri daju naši slavni teniseri Novak Đoković i Viktor Troicki. Naravno da je tu bilo pohvala a i poneka sugestija na čemu treba više raditi.
Bravo momci!