Maтематичко такмичење-Мислиша

Ученици Основне школе „Руђер Бошковић“ препознатљиви су у математичким круговима, учествују на различитим типовима такмичења и остварују запажене резултате.

На математичком такмичењу „Мислиша“ одржаном 11.03.2021. године у коме је учествовало 70 ученика наше школе остварени су  запажени резултати од којих издвајамо:

• Похвале за ученике: Ковачевић Калина 3б, Вулић Раде 4а, Николић Мартин 4а, Толимир Јована 4а, Милосављевић Павле 5а, Станојковић Дејана 5а, Стевановић Магдалена 6а. разред
  • Трећа награда за ученике: Гузијан Лука 3а, Ковачевић Андреј 4а, Крчевинац Виктор Лука 4а, Толимир Петар 7а
  • Друга награда за ученицу Љубичић Ану 4б

Ови резултати су продукт рада и посвећености ученика и наставника. Надамо се још бољим резултатима следеће године.