Како се организујемо-занимања људи

Ученици 3А и 3Б су 18. и 19. марта имали прилику да  разговарају с гошћама Мајом Јовановић и Мајом Магазин и чују приче о њиховим занимањима. Обе гошће су се потрудиле да своје излагање прилагоде узрасту ученика као и да истакну занимљиве детаље како би подстакле дечију пажњу и радозналост.

Госпођа Маја Јовановић се бави једним од ретких занимања на овим просторима које је блиско повезано са уметношћу па су ученици могли да чују шта све треба знати и умети да би неко постао tattoo уметник.

Госпођа Маја Магазин је дизајнер ентеријера и сликовито је приказала шта углавном подразумева њен посао и делатност којом се бави.

Ученици оба одељења су изразили задовољство и рекли да им је било веома занимљиво на овим часовима и истакли да су много  научили.

Гостовања су организована у оквиру теме Како се организујемо чији се садржаји, између осталог, односе на делатности и занимања људи.