Hippo International takmičenje iz engleskog jezika

I ove godine je u našoj školi 23. aprila održano preliminarno Hippo Interntional takmičenje iz engleskog jezika. Veliki broj učenika je bio zainteresovan da učestvuje i pokaže svoje znanje u tri oblasti (razumevanje slušanja, čitanja i upotreba jezika). Hippo International ima pre svega ima za cilj da razvija deci ljubav ka jeziku, komunikaciji, kao i takmičarski duh i osećaj učestvovanja. Polufinalni krug se održava takođe u Beogradu (pre dve godine se održavao u Devetoj beogradskoj gimnaziji  a prošle godine je zbog pandemije održano online). Finalni krug se tradicionlano ranijih godina održavao u Italiji.

U međuvremenu smo dobili i rezultate. Deset učenika se plasiralo u dalji krug i postiglo sjajne rezultate. Neki čak imaju i maksimalan broj poena. Bravo za takmičare i nastavnike. Idemo dalje!