Erazmus dani u našoj školi

Škola „Ruđer Bošković“ se i ove godine pridružila  trodnevnoj proslavi Erazmus + programa koja se organizuju širom Evrope. U četvrtak 14. oktobra organizovana je prezentacija školskog projekta

“Mens Sana in Corpore Sano: Young healthy students” za učenike osnovne škole, a u petak 15. oktobra za učenike gimnazije.

Učenici su se putem prezentacije  upoznali sa školama iz Turske, Španije, Bugarske i Italije, koje su deo projekta “Mens Sana in Corpore Sano: Young healthy students” . Nakon prezentacije, učenici su učestvovali u raznim sportskim aktivnostima  i takmičenjima.

Veoma smo ponosni što je naša škola deo projekta koji promoviše  sport, zdravu ishranu i zdrave stilove života i što naši đaci imaju priliku da u projektu učestvuju sa učenicima iz raznih delova Evrope.