Andrija Kostić na FIA motorsport igrama u Valensiji

Članovi reprezentacije Srbije, među kojima je i učenik naše škole Andrija Kostić, odmeriće snage sa najboljim vozačima iz 104 zemlje na FIA motorsport igrama u Španiji. Na ovom prestižnom događaju, gde će se okupiti više od 1.000 takmičara u 26 različitih disciplina, naši reprezentativci učestvuju pod okriljem Auto-moto saveza Srbije, koji je član Svetske automobilske federacije.

„Velika mi je čast što imam priliku da u disciplini Formula 4 nastupim na tako velikom i značajnom takmičenju kakvo je ovo u Valensiji. Uvek kada nastupam, bilo da je to u šampionatu Formule 4 ili sad na FIA Motorsport Games, moj cilj je da pobedim i da učinim Srbiju ponosnom“, izjavio je Andrija Kostić.
Očekuje nas najmasovnije takmičenje kada je u pitanju automobilski sport, pandan olimpijskim igrama, jer će se na jednom mestu okupiti najbolji predstavnici svih zemalja sveta, koji će odmeravati snage u različitim disciplinama, a mi ćemo pratiti i bodriti naš tim, i naravno Andriju!