Slatka nagrada za najuspešnije „Ruđerovce“

U četvrtak, 23.maja, s ponosom smo proslavili uspehe naših MYP učenika koji su se svojim znanjem i veštinama istakli tokom ove školske godine. Učenici koji su osvojili nagrade i pohvale na takmičenjima iz različitih oblasti okupili su se u školskom restoranu, gde smo obeležili njihove izuzetne uspehe. Svečanost je bila upotpunjena ukusnim palačinkama koje su svi prisutni sa uživanjem degustirali. Čestitamo našim talentovanim učenicima i njihovim mentorima i želimo im još mnogo uspeha u budućnosti!

Naši fantastični lingvisti, matematičari, geografi, fizičari, hemičari i sportisti:

Stanislava Podrobnjak 9A (prvo mesto na republičkom takmičenju iz engleskog jezika, specijalna kategorija; drugo mesto na gradskom takmičenju iz engleskog jezika, spec.kat.; drugo mesto na opštinskom takmičenju iz engleskog jezika, spec.kat.; plasman na gradsko takmičenje iz hemije)

Sofija Trifunović 9A (drugo mesto na republičkom takmičenju iz engleskog jezika, specijalna kategorija; prvo mesto na gradskom takmičenju iz engleskog jezika, spec.kategorija; drugo mesto na opštinskom takmičenju iz engleskog jezika, spec.kat; treće mesto na gradskom takmičenju iz srpskog jezika; treće mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika)

Sonja Pijanović 9B (treće mesto na republičkom takmičenju iz nemačkog jezika; treće mesto na gradskom takmičenju iz srpskog jezika )

Pavle Milosavljević 8A (treće mesto na republičkom takmičenju iz nemačkog jezika)

Helena Milovanović 8A  (treće mesto na republičkom takmičenju iz engleskog jezika; prvo mesto na gradskom takmičenju iz engleskog jezika, specijalna kategorija; drugo mesto na opštinskom takmičenju iz engleskog jezika, spec.kat.)

Andrija Radulović 8A (četvrto mesto na republičkom takmičenju iz engleskog jezika, specijalna kategorija; drugo mesto na gradskom takmičenju iz engleskog jezika, specijalna kategorija; prvo mesto na opštinskom takmičenju iz engleskog jezika, spec.kat.)

Lena Štrajh 8A (peto mesto na republičkom takmičenju iz engleskog jezika, specijalna kategorija;  drugo mesto na gradskom takmičenju iz engleskog jezika, specijalna kategorija; prvo mesto na opštinskom takmičenju iz engleskog jezika, spec.kat.)

Marko Baćanović 8A (drugo mesto na gradskom takmičenju iz engleskog jezika, specijalna kategorija; drugo mesto na opštinskom takmičenju iz engleksog jezika, spec.kat.; treće mesto na opštinskom takmičenju iz nemačkog jezika)

Magdalena Stevanović 9A (drugo mesto na gradskom takmičenju iz engleskog jezika, psecijalna kategorija; drugo mesto na opštinskom takmičenju iz engleksog jezika, spec.kat.; treće mesto na gradskom takmičenju iz srpskog jezika; pohvala na opštinskom takmičenju iz matematike )

Viktor Luka Krčevinac 7A (treće mesto na gradskom takmičenju iz istorije; drugo mesto na opštinskom takmičenju iz istorije; pohvala na opštinskom takmičenju iz matematike)

Đorđe Omrčen 9B (drugo mesto na regionalnom takmičenju iz geografije – Geografska olimpijada i 3. mesto na republičkom nivou Geografske olimpijade)

Ana Ljubičić 7B (drugo mesto na gradskom takmičenju iz srpskog jezika; prvo mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika; pohvala na opštinskom takmičenju iz matematike)

Adriana Dedić 9A (treće mesto na gradskom takmičenju iz srpskog jezika)

Iva Petrović 6A (treće mesto na gradskom takmičenju iz srpskog jezika; drugo mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika)

Kalina Kovačević 6B (treće mesto na gradskom takmičenju iz srpskog jezika; treće mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika)

Jovana Tolimir 7A (drugo mesto na opštinskom takmičenju iz fizike)

Dejana Stanojković 8A (treće mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika)

Marko Balać 9B (treće mesto na opštinskm takmičenju iz španskog jezika)

Andrej Kovačević 7A (pohvala na matematičkom takmičenju „Misliša“)

Treće mesto na opštinskom takmičenju u futsalu, dečaci Grade 8 i Grade 9 – Andrija Kostić 9B, Ognjen Pajić 8B, Mihajlo Dević 9B, Konstantin Pašagić 9A, Jacopo Gregori 9A, Vukan Vasić 9A, Bogdan Milanović 9B, Ziyue Li 9C, Huang Wenxian 9C, Marko Balać 9B.

Treće mesto na opštinskom takmičenju u odbojci, dečaci Grade 6 i Grade 7 – Lazar Pendić 6B, Luka Markićević 6B, Petar Đenić 6B, Andrej Savić 7B, Konstantin Biševac 7A, Kristijan Nikolić 7B i Andrej Kovačević 7A.