Ниш

Крај основношколског образовања ученици Grade 9 свакако ће памтити по најлепшим успоменама захваљујући екскурзији у Нишу од 22. до 26. маја. Смештени у сјајан хотел у центру Ниша, ученици су се упознали са културно-историјским посебностима и карактеристикама овог краја захваљујући водичима и наставнику историје који су својим одличним вођењима заинтересовали ученике и много тога их научили. Ђавоља варош, Нишка Бања, Чегар, Ћеле-кула, Нишка тврђава остали су у посебном сећању. Гледали су једну позоришну представу, један филм, уживали у дневним и вечерњим шетњама, последњи дан протрчали најхрабији појединци кроз фонтану. Дружење у вечерњим сатима у хотелу био је за памћење колико и све остало што носе са своје последње екскурзије у основној школи.