Cambridge Primary Programme

Cambridge Primary Programe predstavlja okvir u kome se kod najmlađih (uzrast od 5,5 – 11 godina) razvijaju veštine i znanja iz engleskog jezika, matematike i oblasti nauke.

Kao internacionalni program, Cambridge Primary Programme uvažava kulturološke razlike i osobenosti.

Napredak naših učenika prati se primenom standardizovanih testova (Progression Tests) iz engleskog jezika, matematike i oblasti nauke. Za predmete koji nisu obuhvaćeni Cambridge Primary programom, nastava se odvija prema odgovarajućim programima koje propisuje Ministarstvo prosvete Republike Srbije. U zavisnosti od uzrasta, učenici imaju srpski jezik, drugi strani jezik, istoriju, likovnu kulturu, muzičku kulturu, fizičko vaspitanje i obavezne izborne predmete.

PogledajteMožda će Vas zanimati

Cambridge IGCSE